Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2015 / 2016

Rubriky

Výsledky a komentáře 2015 / 2016

Příspěvků: 93

Zimní liga ABC Braník

Příspěvků: 0

Soustředění 2015

Příspěvků: 5

Příspěvky

Fotoalbum

25. 4. 2016

Fotky ze zápasů a akcí budou nově dostupné z odkazu "Fotky" v levém menu na našich stránkách. Přístup do úložiště mám já a Ondra Slánský. Kdo bude mít nějaké fotky ze zápasů a akcí našeho týmu, stačí je poslat přes nějakou internetovou úschovnu jednomu z nás nebo přinést na flešce na trénink.

Michal Kůstka

 

Rozpis zápasů - jaro 2016

9. 2. 2016

Uvnitř příspěvku je k nahlédnutí předběžný rozpis MU zápasů pro jarní část soutěží A-B-C.

Michal Kůstka

 

Upozornění

13. 10. 2015

Apel na rodiče !!! Začíná být zima !! Sledujte prosím počasí. Pokud je předpoklad, že ráno a večer může teplota klesnout pod deset stupňů, vybavte své ratolesti na trénink a zápas odpovídajícím oblečením. Když zajde sluníčko, začíná být poslední půlhodina tréninku na hřišti ABC Braník velmi studená.

Na trénink stačí dovybavit hráče o teplákovou soupravu. Pro zápasy by bylo potřeba termooblečení a doplňky nejlépe v černé barvě. Konečné rozhodnutí o oblečení bude mít vždy trenér, ale ať mají kluci ty věci sebou v taškách.

Už takhle je nás málo, tak ať nás netrápí ještě nemoci.

Michal Kůstka

 

 

Změna na stránkách

9. 9. 2015

Jelikož mužstva A - B - C prozatím trénují a hrají společně, seskupil jsem tréninkové a týdenní plány dohromady, abych nemusel spravovat tři různé xls soubory. Zobrazení tedy bude ve společné tabulce a každý si dle nominace najde svůj zápas nebo trénink. Pokud by se Vám to zdálo nepřehledné, můžete se vyjádřit v komentářích k tomuto příspěvku.

Michal Kůstka  

 
Celý příspěvek | Rubrika: Sezona 2015 / 2016 | Komentářů: 0

Změna nominací

8. 9. 2015

Po zkušenostech z tohoto týdne se trenér rozhodl zveřejňovat nominace na víkendové zápasy v pátek po tréninku. Pokud se bude MU hrát v jiný, než víkendový den, bude nominace zveřejněna po tréninku před zápasem. Na středeční přáteláky bude nominace uvedena v úterý po tréninku. Pro účast na zápase je nutná přítomnost na třech tréninzích v týdnu. Trenér má, samozřejmě, poslední slovo a může udělit výjimku.

Michael Lukič

 

Karta hráče

1. 9. 2015

Karta Hráče

Uvnitř příspěvku si můžete stáhnout formulář, který po vyplnění a podepsání odevzdejte vedoucí mužstva Báře. Součástí formuláře je prohlášení o zdravotním stavu, bez kterého nelze připustit hráče k tréninku a zápasům. Podepsanou hráčskou kartu prosím odevzdejte co nejrychleji.

Michal Kůstka