A - Mistrovské utkání 14. kolo - 23.04. 2016

Soupeř : FK Motorlet Praha C

Místo : ABC Braník, Za mlýnem 1774/12, Praha 4 -

Nominace : Chloupek, Bergmann, Brada, Dyk, Hraba, Kůstka, Liška, Lukavec, Mesko, Mitterwald, Strýček, Čtvrtečka

Výsledek : poločas 2 : 2    celkem 7 : 3

Komentář : ABC 6x03 / 5x04 / 2x05 - soupeř 1x03 / 12x04 / 1x05. Podobný začátek jako béčko. Sedm hráčů hraje sedm různých zápasů a každý si myslí, že zrovna on to dělá správně. Před poločasem to vypadalo, že výsledek bude spíše opačný. Jen díky zodpovědné obraně a gólmanovi jsme ještě zůstávali ve hře. Po trenérově důrazném poločasovém zhodnocení situace jsme se naštěstí probudili do reality a začali hrát v osmi lidech jeden jediný zápas. Naprostá odhodlanost a oddanost potit krev pro úspěchu týmu nám v druhé půli zajistila dominanci na hřišti, eliminaci soupeře a nakonec i vytoužené tři body. Kdo do budoucna nezmění svůj přístup k reprezentaci klubu, nebude moci takto vysokou soutěž hrát. K vítězství a třem bodům blahopřejeme.

Systém hry : jedna hrací plocha 65 x 50 , hráči 7 + 1

Povrch : UMT III

Poloviny : 2 x 35 min

Sraz : 9:45   Výkop : 10:45

Přijdu v : oddílovém triku a trenkách, oddílové soupravě, oddílové šusťákovce. Zbytek dle vlastního uvážení.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.

Dle počasí : černý rolák ( termotriko ), černé legíny, černá čepice, černé rukavice