Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravné utkání 22 - 11.05.2016

10. 5. 2016

Pořadatel : ABC Braník

Soupeř : FC Háje

Místo : ABC Braník, Za mlýnem 1774/12, Praha 4 - 

Nominace: Mesko, Bergmann, Brada, Chytil D., Chytil P., Dyk, Gvazava, Jaroš, Kůstka, Liška, Lukavec T., Lukavec M., Mesko, Strýček, Veselý, Čtvrtečka, Brtník

Výsledek : celkem   6 : 2

Komentář : Místo středečního tréninku jsme si poprvé zahráli skutečný zápas 10 + 1 / 2 x 45 minut na velkém hřišti tak,  jak nás to čeká již v příští sezoně. Před zápasem jsme byli jako trenéři zvědaví, jestli to kluci budou schopní uběhat, ale v průběhu hry se ukázalo, že jsou velmi dobře připravení jak fyzicky tak herně již dnes. Začátek byl svižný, ale trochu uspěchaný a zbytečně uběhaný. Prostředek zápasu se herně jevil jako nejlépe zvládnutý. Došlo nám, že individuální běžecké etudy jsou k ničemu a rychlá dvoudoteková kombinace je mnohem účinnější. Závěrečná třetí fáze zápasu byla herně také velmi dobrá, ale byla již poznamenána únavou, což lze samozřejmě pochopit. Netvrdím, že byl celý zápas bez chyb, ale napoprvé můžeme být spokojení. Teď víme, že můžeme stavět na pevných základech.

Systém hry : 10 + 1 / 1 HP

Povrch : UMT III

Sraz: 16:30   Výkop : 17:00

Přijdu v : tréninkový dres + štulpny, dle počasí - oddílová souprava, oddílová šusťákovka. Zbytek dle vlastního uvážení.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.

Dle počasí : černý rolák ( termotriko ), černé legíny, černá čepice, černé rukavice, zimní bunda