B - Mistrovské utkání 07. kolo - 17.10.2015

Soupeř : FC Háje JM

Místo : FC Háje Jižní Město, K Jezeru 2, Praha -

Nominace : Mesko, Buřil, Dimitrov, Dyk, Hron, Lukavec M, Lukavec T, Myslivec, Kůstka, Vodička

Výsledek : poločas 2:0   celkem  3:1

Komentář : První poločas jsme si prohráli dvěma góly po vlastních chybách sami. Soupeř svou důrazností a rychlostí dominoval na hřišti a my jsme ho jen stínovali. Bez chuti a nasazení získat míč a posunout celou hru dopředu. Hra zálohy byla natolik vlažná, že poločasových 2:0 byl víceméně zázrak. Po poločasové domluvě a změnách v sestavě se nám konečně začalo dařit. Záloha konečně začala posouvat hru dopředu, zrychlili a zpřesnili jsme sehrávky a důrazněji dostupovali soupeře. Ten si za cenu maximálního vypětí a nedovolených zákroků už výhru vzít nenechal, ale druhou půli jsme odehráli jako rovnocenný soupeř. Vzhledem k celkovému pohledu na naší hru si tentokrát pochvalu nezasloužíme.

Systém hry : jedna hrací plocha 65 x 50 , hráči 7 + 1

Povrch : UMT III

Poloviny : 2 x 35 min

Sraz 09:30   Výkop : 10:30

Přijdu v : oddílovém triku a trenkách, oddílové soupravě, oddílové šusťákovce. Zbytek dle vlastního uvážení.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.

Dle počasí : černý rolák ( termotriko ), černé legíny, černá čepice, černé rukavice