E3A - Mistrovské utkání 13. kolo - 01.05.2017

Soupeř : Běchovičtí Sršni

Místo : Za Poštovskou zahradou 610, Praha-Běchovice -

Nominace : Stupka, Mesko, Bradáč, Lukavec T., Kůstka, Zvelebil, Jaroš, Dyk, Viktora, Brada, Bergmann, Liška, Karpíšek, Strýček

Výsledek : poločas   1 : 1   celkem   1 : 3

Komentář : Počasí krásně slunečné a fotbal "jak má být". Nahoru - dolu a ani píď hřiště zadarmo. Když to nešlo spodem, muselo to jít vrchem. Každá situace z naší i soupeřovy strany dohraná do konce. Jako první jsme se ve 20. minutě ujali vedení, ale soupeř o deset minut později odpověděl výborně kopnutým přímákem ze střední vzdálenosti. Poločas 1 : 1 sliboval stejnou jízdu i ve druhé polovině. S ubývajícími silami přibývala i nervozita a s tím spojené zápasnické vložky. Ta řecko-římská v 50. minutě zaváněla červenou kartou pro oba zúčastněné. Naštěstí rozhodčí volil barvu žlutou, takže jsme nepřišli o nejdůležitějšího hráče na hřišti. V závěru zápasu pak o výsledku rozhodla naše lepší fyzická připravenost a chladnější hlava. Chyby tam byli, ale o těch si povíme na tréninku a budeme jim věnovat i pár cvičení. Chválíme a gratulujeme ke třem bodům.

Systém hry : celé hřiště, hráči 10 + 1