Jdi na obsah Jdi na menu
 


PU 11 - 26.02.2017

19. 2. 2017

Pořadatel : FC Zličín

Soupeř : FC Zličín

Místo : FC Zličín, Na Radosti 242/80, Zličín -

Nominace: Lenert, Bergman, Brada, Strýček, Zvelebil, Viktora, Mesko, Dyk, Karpíšek, Liška, Kůstka, Mitterwald,  Vodička, Lukavec T, Čtvrtečka

Výsledek :  3 : 6

Komentář : Nedělní přátelské utkání proti FC Zličín, hrajícímu 1A třídu, bylo letos první opravdovou zkouškou 10+1 a zrcadlem toho, jak jsme k tréninku přistupovali v zimním období. Začátek soutěže se kvapem blíží a naše fyzické síly i herní pohoda rozhodně nejsou v nejlepší formě. Začátek zápasu byl fenomenální. Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a snad dvacet minut ho vytrvale grilovali. Z této části zápasu jsme vytěžili dva góly, ale hromadu šancí zároveň neproměnili. Tudíž lze konstatovat, že "tempo bylo sice vražedné", ale efektivita v mínusu. Pak stačila jediná nepovedená akce, ze které soupeř získal míč a jeho dlouhonohý útočník snižuje na rozdíl branky. Po této první obdržené brance se hroutíme nejdříve psychicky a místo abychom se buldocky do soupeře zakousli, tak se stahujeme do defenzivy. Tím sami sebe nutíme po zisku míče podstupovat dlouhé brejky, okořeněné navíc vždy několika souboji jeden na jednoho, při kterých nejenže přicházíme o spoustu sil, díky čemuž se postupem času hroutíme i fyzicky, ale zároveň také dostáváme parádní bolavou nakládačku. A to musím soupeři poděkovat, že při váhovém rozdílu jeho hráčů nás hodně šetřil. Tady musíme ještě intenzivně zapracovat a to znamená chodit poctivě trénovat. Abychom nebyli jen negativní, uznávám, že jsme během zápasu viděli i mnoho dobře zvládnutých akcí jak kolektivních, tak i individuálních. Za ty kluky samozřejmě chválíme a zároveň blahopřejeme k výhře.   

Systém hry : 10+1/1HP

Povrch : UMT

Poloviny : 2 x 40 min

Sraz: 15:00   Výkop: 15:30

Přijdu v : Zimní bunda, oddílová souprava, dle počasí oddílová šusťákovka. Zimní doplňky dle vlastního uvážení - nejlépe černá barva.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.