Jdi na obsah Jdi na menu
 


PU 12 - 18.03.2017

14. 3. 2017

Pořadatel : SK Xaverov

Soupeř : SK Xaverov

Místo : Božanovská 2098, Praha 20 – Horní Počernice  

Nominace: Stupka, Strýček, Brada, Viktora, Mesko, Karpíšek, Kornelyuk, Lenert, Vodička, Mitterwald, Liška, Kůstka, Veselý, Lukavec, Stasynets, Hron, Hykrda, Mitrov

Výsledek : 1 : 1

Komentář : Celý zápas se dá shrnout do jediné věty. Naprosto nezodpovědný přístup klíčových hráčů. Ať už to bylo z jakéhokoli důvodu, mistrovská utkání budou hrát jen ti, kteří poctivě trénují a při zápase využijí veškeré zkušenosti a síly pro vítězství týmu. To tentokráte byli jen Venca s Pavlem a v rámci svých možností Bobo, Kája a Karpi. Ten bohužel po likvidačním zákroku soupeře skončil v nemocnici a tudíž s několikatýdenní stopkou. Všichni doufáme, že se neobjeví nějaké komplikace a držíme mu palce k rychlému uzdravení. Všichni ostatní by se měli co nejdříve omluvit Pavlovi, který jako jediný chtěl Xaverovu předvést, do jak kvalitního týmu přestoupil. Bohužel se na něj všichni "rádobykamarádi" vykašlali. Přeci se nebudeme honit, když tu hlavní trenér není. Představou trenérů bylo, že starší a zkušení hráči vytvoří pevnou osu sestavy a tu pak doplní spoluhráči s nižší výkoností a menšími zkušenostmi. Úlohu takovéhoto patrona dokázal bezezbytku odehrát jediný Venca. Zápas zároveň ukázal, že David, Mates, Vláďa a Bobo nemají dostatečnou výkonnost ani pro hru v 2. třídě 7+1, kterou by měli hrát. Dominik je sice fyzicky připravený, ale bohužel hraje nějaký jiný zápas, než všichni ostatní, čímž pomáhá jedině soupeři. Mitty a Bredys hráli na půl plynu a jejich výkon byl tentokráte velkým zklamáním a mužstvo nikam neposunul. Z gólmanů má tentokráte pochvalu Martin, Leny chytal taky dobře, ale jeho výkon kazila rozehrávka. Oběma brankářům je potřeba přes všechny poklesky poděkovat, protože obranu jim zodpovědně držel jediný, výborně a hlavně srdcem hrající Venca. Ostatním nejde nic vyčítat, jelikož se neměli do čeho zapojit. Zápasů, kdy nebude přítomen hlavní trenér, bude za sezonu víc a pokud je to pro někoho signál, že nemusí hrát na maximum a dodržovat týmovou taktiku, nebude do těchto zápasů zasahovat. Pro úspěch ABC Braník musím vždy odevzdat maximum.

Systém hry : 10+1/1HP

Povrch : UMT

Poloviny : 2 x 40 min

Sraz: 13:15   Výkop: 14:00

Přijdu v : Zimní bunda, oddílová souprava, dle počasí oddílová šusťákovka. Zimní doplňky dle vlastního uvážení - nejlépe černá barva.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.