F2A - Mistrovské utkání 06. kolo - 16.10.2016

Soupeř : JM Chodov fk

Místo : Volkovova 3/2291 Praha-4 Chodov

Nominace : Lukavec T, Lukavec M, Čtvrtečka, Vodička, Mitterwald, Szantó, Hron, Hykrda, Liška, Kůstka, Hejduk, Veselý

Výsledek : poločas   2 : 5   celkem   2 : 9

Komentář : Krásné počasí a zápas jak má být. Modrobílí dominují na míči, v kombinaci i zakončení. Hrajeme jako jeden tým, ve čtvrté minutě naprosto zaslouženě vedeme 0 : 1 a poločas končí 2 : 5. Krásná podívaná z tribuny i lavičky. Po poločase nastupuje ve stejných dresech úplně jiný tým. Soupeř se v kabině pravděpodobně dohodl na zvýšení presingu a důrazu. To nás zaskočilo a tak volíme strategii individuální holomajzny, soubojů jeden na jednoho a stylu každý sám za sebe. Kupodivu tato fáze hry nepřinesla žádný gólový posun. Po několika utržených zraněních se naštěstí vracíme zpátky k původní týmové kombinační hře a zápas posouváme o další čtyři góly v náš prospěch. Třetí čtvrtina zápasu nestála za nic, ale ve zbytku času jsme si užili spoustu krásných fotbalových akcí, za které klukům blahopřejeme a zároveň gratulujeme ke třem důležitým bodům.

Systém hry : jedna hrací plocha 65 x 50 , hráči 7 + 1

Povrch : Tráva / UMT

Poloviny : 2 x 35 min

Sraz :   12:00   Výkop :   13:00

Přijdu v : oddílovém triku a trenkách, oddílové soupravě, oddílové šusťákovce. Zbytek dle vlastního uvážení.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.