Jdi na obsah Jdi na menu
 


F2A - Mistrovské utkání 08. kolo - 03.09.2016

1. 9. 2016

Pořadatel : Pražský Fotbalový Svaz

Soupeř : SK Union Vršovice

Místo : SK Union Vršovice, Na vrších 1/1503, Praha 10  - 

Nominace : Čtvrtečka Daniel, Hykrda Matěj, Hron David, Chytil Dominik, Chytil Patrik, Kůstka Matěj, Liška Jakub, Lukavec Michal, Lukavec Tomáš, Mitterwald Matyáš, Myslivec Jakub, Průcha Adam, Veselý Karel, Vodička Jakub

Výsledek : poločas   1 : 0   celkem   1 : 0 

Komentář : Hrálo se ve Vršovicích za ideálního fotbalového počasí. Terén byl lehce hrbolatý, ale pro oba týmy stejný. Hned po úvodním hvizdu jsme převzali otěže hry a zatlačili soupeře do defenzivy. Již v páté minutě jsme po chybě v kombinaci vsítili první gól zápasu, který se později ukázal být jedinou a zápas rozhodující brankou. Po celý zápas jsme soupeře drželi zamčeného na jeho polovině a zřítkakdy ho nechali zaútočit na naší bránu. Přesto se nám ve zbývajícím čase již nepodařilo vsítit další branku a výsledek otočit.

Očima trenéra Lukiče: Na tréninku poctivě trénujeme většinu herních situací. V kabině před zápasem podrobně vysvětlujeme postavení a úkoly všech herních postů. Přesto většina hráčů během zápasu tyto pokyny neplní a situace z tréninku do zápasu nepřenáší. Všichni by chtěli hrát "přebor", ale jen několik málo hráčů na to má předpoklady. Soupeře jsme sice o "třídu" přehrávali, ale jelikož jsme se, na rozdíl od soupeře, o vítězství nebyli ochotní poprat, nemohli jsme vyhrát. Hráči si na hřišti neplnili týmové úkoly, hráli individuálně a bez zájmu odevzdat maximum sil a dovedností. Vše ale začíná už od docházky na tréninky.

Výjimkou byli tentokráte Lišák, Voda a Kůstky  

Systém hry : jedna hrací plocha 65 x 50 , hráči 7 + 1

Povrch : Tráva / UMT

Poloviny : 2 x 35 min

Sraz : 9:45   Výkop : 10:45

Přijdu v : oddílovém triku a trenkách, oddílové soupravě, oddílové šusťákovce. Zbytek dle vlastního uvážení.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.