Jdi na obsah Jdi na menu
 


F2A - Mistrovské utkání 14. kolo - 25.3.2017

19. 3. 2017

Pořadatel : Pražský Fotbalový Svaz

Soupeř : FC Tempo

Místo : ABC Braník, Za Mlýnem 1774/12, Praha 4 - 

Nominace : Lenert, Mitterwald, Vodička, Lukavec T, Kůstka,  Szantó, Hejduk, Liška, Veselý, Pilík, Řeřicha, Demeaniuc, Lehovec

Výsledek : poločas   5 : 2   celkem   10 : 5   

Komentář : Každé měření sil s FC Tempo má pro nás vždy atmosféru nepsaného "derby". Nebylo to jinak ani tohoto sobotního rána. K přípravě i samotnému zápasu jsme přistoupili zodpovědně a s chutí po výhře. To se projevilo jak ve hře jednotlivců, tak i v týmové souhře. Soupeř mohl poprvé potrestat naší chybu až za stavu 4 : 0. Jednalo se bohužel o obrovský kiks v komunikaci mezi gólmanem a obránci, který nabídl soupeři gól do "prázdné brány". Aktérům se dostalo pokárání a doporučení, aby se taková věc už nestala. Zbytek zápasu pak již probíhal podle představ trenérů. Hrál se fotbal "nahoru i dolů" s menšími chybami na obou stranách. Viděli jsme mnoho výborně vypracovaných šancí. Škoda jen, že né všechny jsme dokázali přeměnit v gólové zakončení. Výhra nad FC Tempo se rozhodně cení a blahopřejeme k zaslouženým třem bodům. 

Systém hry : jedna hrací plocha 65 x 50 , hráči 7 + 1

Povrch : UMT

Poloviny : 2 x 35 min

Sraz : 9:00   Výkop : 10:00

Přijdu v : Zimní bunda, oddílová souprava, dle počasí oddílová šusťákovka. Zimní doplňky dle vlastního uvážení - nejlépe černá barva.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.