Jdi na obsah Jdi na menu
 


F2A - Mistrovské utkání 18. kolo - 22.04.2017

20. 4. 2017

Pořadatel : Pražský Fotbalový Svaz

Soupeř : FC Háje JM

Místo : K Jezeru, Praha 10 -  

Nominace : Lenert, Liška, Čtvrtečka, Kůstka, Mitterwald, Lukavec T, Veselý, Szántó, Hejduk, Stasynets, Průcha, Vodička

Výsledek : poločas  1 : 1    celkem    4 : 1   

Komentář : 

Utkání se hrálo na UMT a za nepříliš ideálního počasí. To ale bylo pro obě mužstva stejné a nejde se na to vymlouvat. Začali jsme naplno a ve dvacáté minutě jsme se po ideální kombinační akci ujali vedení. Zbytek poločasu jsme hráli poměrně kvalitně naší kombinační hru se zajištěnou obranou a rychlím posouváním přes polovinu hřiště. Trpělivě jsme drželi míč, otáčeli hru, ale nedokázali jsme si otevřít prostor pro zakončení.
Druhá polovina nám ukázala jak špatnou máme fyzičku a že naše lavička není kvalitou srovnatelná se základní sestavou. Soupeř si prostě trpělivě počkal, až se unavíme a pak zatlačil - minuta 48, 62, 69. A ty, co ještě trochu vzdorovali, tak nakopal. To my bohužel neumíme. K naší ostudě ještě podotýkám, že ročník ABC 2005 se stejným mužstvem o tři dny dříve vyhrál 3 : 1.

Jako starší a mladší žáci jsme součástí klubu ABC Braník a máme spoluzodpovědnost za to jak se na ABC Braník mezi ostatními Pražskými kluby pohlíží a jak se o ABC Braník v Praze mluví. Uvědomme si, že to, jak hrajeme, není jen naše kratochvíle na nedělní dopoledne. Naše výkony sledují všechna Branická mužstva a ti mladší jsou dokonce závislí na tom, jakou soutěž jim vykopeme. Zároveň nás ovšem také sledují rodiče dětí, kteří podle kvality naší hry a tabulkového umístění, přivedou svoje šikovné děti do přípravkových mužstev. To nám zajistí možnost pokračování ve zvyšování kvality přípravy hráčů ABC a posun klubu do kvalitních soutěží. Takoví hráči, kterým zodpovědnost za ABC Braník nic neříká a chtějí si chodit jen zahrát, mezi námi prostě nebudou v budoucnu mít místo.

Michal Kůstka

Systém hry : jedna hrací plocha 65 x 50 , hráči 7 + 1

Povrch : UMT / Tráva

Poloviny : 2 x 35 min

Sraz : 11:30   Výkop : 12:30

Přijdu v : Oddílovém triku a trenkách, oddílové soupravě, oddílové šusťákovce. Zbytek dle vlastního uvážení.

Nezapomenu : pití, chrániče, kopačky UMT / Tráva.