Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění 2016

14. 7. 2016

Soustředění 2016

Termín: 10.08. až 15.8.2016

Místo: Blšany, Sportovní areál Blšany, U Stadionu 10, 439 81 Blšany

Cena: 4.000.- peníze snížené o již zaplacenou zálohu, pošlete do 30.7. na účet 154496133/0600, do poznámky uveďte jméno dítěte. V krajním případě můžete platbu provést v hotovosti při předání dítěte na soustředění.

Doprava: Zatím počítáme s individuální, bohužel je nás málo na velký autobus a naopak moc na malý.

Nezapomenout:

* Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte – vyplní lékař. Lze použít jakýkoli posudek, který není starší, než jeden rok.
* Prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti a zdravotním stavu dítěte formulář ke stažení zde    
* ofocená kartička zdravotní pojišťovny

* Na Vašem zvážení ponechávám předání formuláře zmocnění pro případ nutnosti lékařského ošetření  

Sebou do tašky:

- věci na trénink ABC souprava, šusťákovka, tréninkový dres, stulpny, kopačky, tarfy, chrániče, lahev na pití, švihadlo, trička, trenýrky, tepláky, mikiny, dostatek ponožek a slipů, plavky, ručník, pantofle (k vodě), vrchní termo, kniha, společenská hra.

- kapesné dle vašeho uvážení - Blšany jsou malá ves a není tam moc co nakupovat, loni to nešlo ani v hotelu, takže utrácet není příliš kde a za co.

Mobily a ostatní: necháváme na vašem zvážení. Pokud si je kluci vezmou, nesou si za ně plnou zodpovědnost a realizační tým nebude řešit poškození, ztráty a podobné radosti. Realizační tým bude mít mobily u sebe a průběžně vás budeme informovat přes www stránky a FCB.

Michal Kůstka