Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týmová pravidla

 

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA KABINY

  
 1. Trenér má vždycky pravdu !!! 
 2. Na srazy se chodí včas. Pokud se někdo nemůže zúčastnit  tréninku, zápasu nebo turnaje, nechť se co nejdříve omluví trenérům !!!
 3. Klubové oblečení máme od toho, abychom ho nosili.
 4. Do kabiny mají přístup pouze hráči a realizační tým. Rodiče komunikují přes vedoucího týmu, popřípadě asistenta trenéra.
 5. Přístup na hrací plochu mají opět pouze hráči a  realizační tým.
 6. Každý hráč se svědomitě stará, aby jeho hráčské vybavení na trénink a zápas bylo vždy v perfektním stavu. Pití, boty, chrániče, nafouknutý míč, čistý dres.
 7. Rodiče a ostatní příbuzní neudělují hráčům během zápasů a tréninků žádné pokyny a nezasahují  do taktických pokynů trenérů. Vyvarujte se při tréninku, zápase a turnaji udílení pokynů typu: přihraj, co děláš, proč nevystřelíš.
 8. Při akcích a hlavně na turnajích dohlížejí na stravovací a pitný  režim kluků pouze trenéři. Jinými slovy - nekupovat klukům cokoliv bez "požehnání" trenérů.
 9. Doporučujeme co největší pozitivní podporu hráčů ze strany rodičů - každý hráč má svou cenu, každý hráč je součástí týmu.
 10. Je třeba neustále motivovat hráče i v rodinném kruhu k příkladnému přístupu a nasazení při všech týmových akcích, včetně tréninků.
 11. Pokud trenér nemá pravdu, platí bod číslo 1 !!!